وی اس تی / VST Plugins

Lennar Digital Sylenth1 With Full Preset Pack

Lennar Digital Sylenth1 With Full Preset Pack

Lennar Digital Sylenth1

Sylenth1 یک سینتی‌سایزر آنالوگ است که صدای آنالوگ با کیفیت بالا به شما ارائه می‌دهد. تاکنون تنها تعداد محدودی از پلاگین‌ها و نرم‌افزارها توانسته‌اند کیفیتی مشابه سینتی‌سایزرهای سخت‌افزاری ارائه دهند. Sylenth1 یکی از همین پلاگین‌هاست.

Lennar Digital Sylenth1 With Full Preset Pack وی اس تی پلاگین

مولدهای صدا (oscillators)

Sylenth1 دارای چهار نوسان‌ساز (Oscillator) است که طول موج‌هایی به شکل آنالوگ تولید می‌کنند. هرکدام از این نوسان‌سازها توانایی تولید هشت صدای یونیسون (unison) به صورت تمام استریو را دارند که در مجموع برای هر نت 32 صدا در اختیار شما قرار می‌گیرد. این نوسان‌سازها نت‌های بسیار پایین و بسیار بالا را به خوبی تولید می‌کنند و این قابلیت آن‌ها را برای ساختن انواع صدا، از پایین‌ترین بیس‌ها تا بالاترین بل‌ها (bell)، ایده‌آل می‌سازد.

فیلترها

در این سینتی‌سایزر، دو فیلتر با کاراکتر آنالوگ و صدایی فوق‌العاده وجود دارد. هرکدام از این فیلترها دارای چهار مرحله فیلتر هستند که در آن‌ها اشباع (saturation) غیر خطی اعمال می‌شود تا صدایی مشابه فیلترهای آنالوگ داشته باشید. با افزایش پارامتر رزنانس (resonance) در این فیلترها می‌توانید از خود نوسان (self-oscillation) عبور کرده و با ترکیب آن با کنترل Drive به صدای SCREAM دست پیدا کنید.

Modulation

در این سینتی‌سایزر گزینه‌های متعددی برای مدولاسیون وجود دارد تا بتوانید صدای خود را به دلخواه شکل دهید. دو انولوپ ADSR و دو LFO در این سینتی‌سایزر وجود دارند که می‌توانند پارامترهای مختلف را مدوله کنند. علاوه بر این، شما می‌توانید از دو انولوپ amplitude اضافی، ولوسیتی (velocity)، ترک کیبورد (keyboard track) یا چرخ مدولاسیون (modulation wheel) به عنوان منبع مدولاسیون استفاده کنید.

Master FX

آخرین بخش این سینتی‌سایزر قسمت افکت‌ها است. این بخش شامل 7 افکت و یک آرپژیاتور حرفه‌ای است.

**Arpeggiator:** شامل 10 حالت ملودیک مختلف، step sequencer، و گزینه‌هایی برای تنظیم pitch و velocity می‌باشد.

**Distortion:** شامل 5 نوع دیستورشن مختلف (overdrive, foldback, bitcrusher, clip decimator با صدای تمام استریو) می‌باشد.

**Phaser:** کاملاً استریو، شش مرحله‌ای، با تنظیمات feedback و frequency spread.

**Chorus/Flanger:** کاملاً استریو، چهار مرحله‌ای، با تنظیمات delay time, depth, rate و feedback.

**Equalizer:** با تنظیمات برای صداهای بیس و زیر.

**Delay:** دارای فیلترهای low pass و high pass، حالت پینگ پونگ، تنظیمات زمان مجزا برای کانال‌های چپ و راست و تنظیمات stereo width.

**Reverb:** با تنظیمات pre-delay, damp, size و stereo width.

**Compressor:** استریو با تنظیمات attack, release, threshold و ratio که می‌تواند موجب افزایش punch و کاراکتر آنالوگ صدای شما شود.

اجرا

به عنوان یک سینتی‌سایزر با قابلیت‌های فراوان، بهینه‌سازی مصرف CPU از اهمیت بسیاری برخوردار است. با توجه به اینکه در حین استفاده از سینتی‌سایزر ممکن است با تعداد زیادی نت و لایه‌های صدا روبرو شوید، کاهش بار CPU امری ضروری است تا از کارایی سیستم خود حفاظت کنید. به دلیل دقت در برنامه‌نویسی و بهینه‌سازی، استفاده از CPU در این پلاگین به حداقل می‌رسد. همچنین، بخش‌هایی که در حال حاضر استفاده نمی‌شوند، به طور اتوماتیک غیرفعال می‌شوند تا انرژی CPU ذخیره شود، که این نیز برای بهینه‌سازی کارایی سیستم و افزایش عمر آن مفید است.

مشخصات توضیحات
تحت کانتکت No
حجم 2Gb
سیستم عامل سازگار Win/Mac
نام محصول Sylenth1
نسخه 2.2

 

پسورد فایل:

donyaayesaaz.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *