سمپل،لوپ / Sample, Loop

lightning-sample

lightning-sample

پک دانلود سمپل رعد و برق که در این مقاله در اختیار شما هنرمندان قرار می‌گیرد، یک مجموعه کامل از انواع رعد و برق‌های تند، آرام، ملایم و غیره می‌باشد. این پک به شما امکان می‌دهد تا در تولیدات موسیقی و پروژه‌های صوتی خود از صداهای متنوع و واقعی رعد و برق بهره ببرید.

دانلود سمپل رعد و برق

محتویات پکیج دانلود سمپل رعد و برق به صورت فایل‌های wave و با کیفیت بالا ارائه می‌شوند که پیشنهاد می‌کنیم در دانلود و استفاده از این سمپل‌های با کیفیت و زنده تردید نداشته باشید. این پکیج شامل سمپل‌هایی از جمله:

– صدای رعد و برق تند
– صدای رعد و برق آرام
– صدای رعد و برق ملایم
– و غیره

می‌باشد. همگی این فایل‌ها از صدای واقعی رعد و برق رکوردگیری شده‌اند و قطعاً انتخاب مناسبی برای استفاده در پروژه‌های آهنگسازی خواهند بود. این سمپل‌ها معمولاً برای فضاسازی‌های غمگین، احساسی و … مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

طرز استفاده از سمپل

شما می‌توانید با درگ اند دراپ کردن، سمپل مورد نظر را به داخل پلی‌لیست اضافه کنید. همچنین می‌توانید پوشه سمپل را در مسیر C:\Program Files\Image-Line\Data\Patches\Packs کپی کنید. پس از آن، در داخل نرم‌افزار، در پنجره Browser این سمپل‌ها نیز در کنار سمپل‌های پیش‌فرض موجود خواهند بود و به راحتی می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

 

پسورد فایل:

donyaayesaaz.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *