سمپل،لوپ / Sample, Loop

sample-acoustic-drum

sample-acoustic-drum

پک دانلود سمپل درام آکوستیک که در این مقاله در اختیار شما هنرمندان قرار می‌گیرد، یک مجموعه کامل سمپل از انواع درام کیت‌های واقعی می‌باشد که در فضای آکوستیک رکوردگیری شده‌اند. این پکیج شامل صداهای طبیعی و واقعی درام که از سازهای مختلفی مانند درام‌های تیغه‌ای، سنج‌ها، تام‌ها، سنگ‌ها و … آکوستیک رکورد شده‌اند، می‌باشد. این سمپل‌ها به شما امکان می‌دهند تا در پروژه‌های موسیقی خود از صداهای طبیعی و گرم درام‌های آکوستیک بهره‌مند شوید.

دانلود سمپل درام آکوستیک

محتویات پکیج دانلود سمپل درام آکوستیک به صورت فایل‌های wave و با کیفیت بالا ارائه می‌شوند که پیشنهاد می‌کنیم در دانلود و استفاده از این سمپل‌های درام در پروژه‌های آکوستیک تردید نداشته باشید. این پکیج شامل سمپل‌هایی از جمله:

– درام کیت‌های آکوستیک و نرم
– درام کیت‌های الکترو و کوبنده
– درام کیت‌های مختص هر سبک

به طور کلی شامل 26 درام کیت می‌باشد. همگی این سمپل‌ها از درام کیت‌های واقعی در استودیوهای حرفه‌ای رکوردگیری شده‌اند که قطعاً انتخاب مناسبی برای استفاده در پروژه‌های زنده و آکوستیک می‌باشند.

طرز استفاده از سمپل

شما می‌توانید با درگ اند دراپ کردن، سمپل مورد نظر از پک دانلود سمپل درام را به داخل پلی‌لیست اضافه کنید. همچنین می‌توانید پوشه سمپل را در مسیر C:\Program Files\Image-Line\Data\Patches\Packs کپی کنید. پس از آن، در داخل نرم‌افزار، در پنجره Browser، این سمپل‌ها در کنار سمپل‌های پیش‌فرض موجود خواهند بود و به راحتی می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

 

پسورد فایل:

donyaayesaaz.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *