سمپل،لوپ / Sample, Loop

sample-voice-car

sample-voice-car

پک دانلود سمپل صدای ماشین که در این مقاله در اختیار شما هنرمندان قرار می‌گیرد، یک مجموعه کامل سمپل از انواع صداهای مربوط به ماشین می‌باشد که در نرم‌افزارهای آهنگسازی مانند FL Studio برای فضاسازی و تولید موسیقی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این سمپل‌ها شامل صداهای مختلفی از ماشین‌ها شامل موتور، دوشاخه، صدای ترمز، کلید زنگ و غیره می‌باشند که می‌توانند به عنوان عناصر صوتی تحت وسایل نقلیه در پروژه‌های موسیقی مورد استفاده قرار گیرند.

دانلود سمپل صدای ماشین

محتویات پکیج دانلود سمپل صدای ماشین به صورت فایل‌های wave و با کیفیت بالا ارائه می‌شوند که پیشنهاد می‌کنیم در دانلود و استفاده از این سمپل‌های صدا برای فضاسازی تردید نداشته باشید. این پکیج سمپل شامل صداهایی از جمله:

– صدای استارت زدن انواع ماشین‌ها
– صدای ترمز کردن و ترمز دستی
– صدای آژیر ماشین پلیس 110
– صدای آژیر گشت کلانتری
– صدای اتوبوس و کامیون
– افکت صدای تیکاف ماشین

و دیگر صداهای خودرو می‌باشد. همگی این سمپل‌ها از صدای واقعی ماشین رکوردگیری شده‌اند و قطعاً انتخاب مناسبی برای استفاده در پروژه‌های آهنگسازی با فضاسازی غمگین و احساسی می‌باشند.

طرز استفاده از سمپل

شما می‌توانید با درگ اند دراپ کردن، سمپل مورد نظر از پک دانلود سمپل صدای ماشین را به داخل پلی‌لیست اضافه کنید. همچنین می‌توانید پوشه سمپل را در مسیر C:\Program Files\Image-Line\Data\Patches\Packs کپی کنید. پس از آن، در داخل نرم‌افزار FL Studio، در پنجره Browser، این سمپل‌ها در کنار سمپل‌های پیش‌فرض موجود خواهند بود و به راحتی می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

 

پسورد فایل:

donyaayesaaz.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *